Славни

Мис Универзум на Албанија со другари навредуваа и претепаа соученик (видео)

Албанската Мис Универзум која се закити со оваа титула минатиот јуни, Трејси Сејдини, периодов се соочува со губење на титулата откако на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како таа учествува во насилство. Настанот се одигрува во нејзиниот град Елбасан и детето што е нападнато за среќа поминало со полесни повреди.

Advertisements
To Top