Славни

Мис Бикини во депресија поради Милан


Лошите резултати на италијанскиот гигант Милан ја доведоа до „депресија“ поранешната Мис Бикини Мартина Штетјарова.

Популарната словачка секс-бомба е голем фан на „росонерите“, а на социјалните мрежи често овјавува провокативни фотки со дресот на Милан.

Мартина е загрижена поради лошите резултати на својот омилен тим, но сигурно со своите фотки ги развеселува сите останати фанови на Милан.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top