Advertisements
Славни

Миа Калифа распали по Матео Гвендузи во свој стил

Бившата најпопуларна порно актерка која брзо влезе и го напушти светот на порно индустријата, важи за една од најконтроверзните навивачки на англискиот фудбалски клуб Вест Хем.

По последниот дуел на Вест Хем со Арсенал, Миа Калифа со зајадливи коментари и муабети му се насрчи на фудбалерот од Арсенал, Mатео Гвендузи.

„Беше повеќе пати на колена отколку јас во 2014” , напиша меѓу другото порно ѕвездата Калифа.

Advertisements
To Top