Видео

Меси безмилосен: Ги понижува и сопствените соиграчи

меси

Лео Меси во послдните неколку сезони стана вистински специјалист за „продавање тунел“, а нова жртва на Аргнетинецот овој пат беше неговиот соиграч Јаспер Силесен.

Погледнете како помина младиот голман на еден од тренинзите.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top