Видео

Мерцедес може вака? Најбесната реклама за Југо која сте ја виделе (видео)

После оваа реклама, со ефикасниот финиш на крај низ пораката „повеќе слобода за помалку пари“, веројатно многу Американци се подновиле со југословенскиот нискобуџетен автомобил.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top