Авто мото

Mercedes-Maybach 6 Cabriolet – парадигма за автомобилско совршенство


Беше претставен на Monterey Car Week во Калифорнија, каде посетителите за прв пат открија како изгледа еден совршен автомобил. Останатото го имате на фотографиите.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top