Славни

Мел Гибсон изгледа непрепознатливо!


Мел Гибсон беше и е едно од најголемите актерски и режисерски имиња, но беше и вистински фраер кога е во прашање физичкиот изглед.

Многу жени полудеа за него, но Мел Гибсон во слободно време изгледа природно, а не како што ние го познаваме од црвените теписи.

Гибсон го уловија папараците и направиле фотографии на кои јасно се гледа дека славниот актер го стигнале годините. Мел е фотографиан додека излегува од трговски центар.

Актерoт кој брои 62 години е уловен во друштво со партнерката Росалинда Рос, а тие минатата година добијаа и син Ларс Џерард.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top