Жешко

Манекенка покажа дека фустан и градник не одат заедно (фото)

Деми не сака под фустанот да и се познаваат цртите од градникот, но истовремено сака и да позира во долен веш.

Деми Розе на друштвените мрежи сака да се фали со своите атрибути па објави фотки на кои позира во долен веш, и фустан под кој не носи ништо. Таа покажа дека одлично и стои розовата боја, па како повеќе ви се допаѓа во фустан или само со градник?

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top