Видео

Малото не сака да споделува храна со никој, па ни со гулабот (видео)


Како успеа рефлексно да го зграпчи гулабот за врат и да му го земе „залакот“ од клун – да се чуди човек.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top