Авто мото

Малку се бркнаа: Tesla Model S vs. Lamborghini Aventador – еве што испадна


Tesla MODEL S P100D VS Lamborghini Aventador LP700-4 – бесни автомбили и многу адреналин. Ѕирнете го овој дуел.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top