Славни

Малите несовршености на Линдзи Лохан

Насловната страна на новиот број од шпанското издание на L’Officiel го краси холивудската актерка Линдзи Лохан во целосно природно издание, без никакво шминкерско дотерување.

Фановите ја пофалија нејзината одлука да се фотографира без шминка и фотографијата да не биде обработена во Фотошоп. До актерката упатија порака дека е вистинско освежување да видат позната фаца со мали несовршености на лицето и телото.

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Линдзи во интервјуто за ова списание зборуваше за желбата да ја врати својата кариера на вистинскиот пат и најави нови проекти.

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top