Славни

„Малата“ од Еминем порасна во вистинска секси убавица

Највозрасната ќерка на славниот рапер Еминем, Хејли Скот, за својот 22. роденден нејзините фанови на Инстаграм ги почести со фотка на која покажува колку е „порасната“ и израсната во прекрасна девојка.

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Атрактивната Хејли, сама на себе си посакала среќен роденден, а пак момците во коментари и се „нудеа“ да и бидат емотивни партнери.

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

***

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top