Мајтап

Мајтап: Љубовна реалност

Ало миличка, што правиш?

Се досадувам.

Ај да излеземе некаде.

И што ќе правиме?

Како и обично. Ќе гледаме во телефоните.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top