Мајтап

Мајтап: Болницата во Штип


Каде ви е болницата тука у Штип? Цел саат вртам со колата.

Другарче, поарно да ти шибнам една меѓу очите и да викнам брза помош. Побрзо ќе стасаш.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top