Видео

Лудории на Шара: Адреналински активности на планинската убавица

Група тетовски планинари направија фантастична видео промоција од адреналинските ужванции и авантури кои ги нуди една од најубавите планини во балканскиот регион, гордата Шар Планина. Уживајте во видеото кое сигурно ќе ве инспирира да ја посетите фантастичната Шара и од прва рака да ги искусите нејзините природни богатства и убавини.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top