Спорт

Лозано го матираше Ноер – фантастичен гол за водство на Мексико (видео)

Лозано и компанија ја матираа германската одбрана во три потези – Мексико води против Германија.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top