Видео

The Life of Death – денот кога Смртта се вљуби во Животот

The Life of Death е трогателна рачна анимација која ја раскажува приказната за денот кога Смртта се вљуби во Животот. Овој цртан филм беше одлично примен од публиката на разни светски фестивали за анимирани филмови.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top