Славни

Лидија Бачиќ ги изненади фановите: „Оваа ти е најдобра фотографија“


Инстаграм профилот на Лидија Бачиќ понекогаш наликува на сликовница за возрасни. Секси пејачката редовно го покажува задникот, градите и останатите атрибути, а често објавува фотографии во костуми за капење и провокативна долна облека.

Лидија ја користи секоја прилика да ја покаже голата кожат, па затоа нејзината фотографија во долгиот фустан ги изненади сите нејзини фанови.

Пејачката позираше во нејзиниот фустан без деколте, а шминката повторно максимално вклопена со аутфитот, иако е покриена од глава до пети, фановите беа воодушевени.

„Ова ти е до сега најдобра фотографија“ напиша еден.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top