Славни

Летаа пердуви: Васко Ефтов VS Сашо Тасевски – интервју кое мора да видите


Дополнително, реакциите на Фејсбук профилот од актерот и сегашен директор на Драмски можете да ги видите ТУКА. А сега – интервјуто кое Тасевски демонстративно го напушти во еден момент. (Подолу имате и исечоци, ако не ви се гледа цела емисија).

Исечоците.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top