Славни

Лена Данхам ја снимаше полуголата актерка каде што силно воздивнува!

Актерката Лена Данхам на Инстаграм објави снимка од својата поранешна колешка од серијата Грлс, актерката Џемајма Кирк, како заводливо танцува во долна облека, а потоа објавува снимка на која гласно воздивнува и симулира оргазам.

Лена ја снимала Џемајма во проѕирно боди со отворен грб на кој и се откриваат брадавиците, како и интимните делови, додека во другите кадри се гледа нејзиниот гол задник.

Актерката редовно објавува провокативни фотографии и снимки на социјалните мрежи. Иако почетокот на снимките делуваат доста сексуално, крајот открива дека станува збор за тетовирање.

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top