Музика

Ламњов „дава милион долари“ ако ја фатите вокално неговата верзија на Jingle Bells


На шега нуди таков предизвик под видеото кое го објави снимен на едно музичко предавање на академија во Шведска.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top