Авто мото

Lamborghini Centenario од 2,5 милиони долари предизвика хаос на улиците во Лондон


Доволно е да се појави на улица. Моментот коге еден од вкупно 20-те примероци во светот од моделот Lamborghini Centenario, кој „тежи“ 2,5 милиони долари, беше испорачан на улиците во Лондон.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top