Ај не заебавај

КРАЛИЦА НА ИНСТАГРАМ: Жената со генијална смисла за хумор не престанува да се зафркава со фотките на славните!

Сигурно се сеќавате на Селест Барбар, австралиска комичарка која најмногу се прослави со генијалните фотки кои ги објавува на својот Инстаграм профил. Селест зема фотки од славните и прави свои верзии на истите во комична верзија, за кои сите се сложуваат дека се далеку подобри од оригиналот. 🙂

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top