Видео

Крадци на мотор украдоа чанта на жена, но тогаш се појави тој! (видео)

Крадци

Оваа снимка која доаѓа од Лондон покажува што се случува кога случаен минувач ќе се вмеша во плановите на крадците.

Сцената која ќе ја видите е од претходните денови во главниот град на Велика Британија. Крадците возеа скутер и чекаа вистинска прилика во која може да украдат. Жртвата беше беспомошна, но затоа случаен минувач ги „реши“.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top