Вебкафе

Конечно „паметен“ предизвик: Сега девојките имаат оправдување да мешаат со задниците

Еден куп девојки објавуваат снимки како „дрмусаат“ и мешаат со своите атрибути, а овој пат како предизвик и причина зад сето тоа стои еден латиноамерикански кантавтор.

Деди Јенки (Daddy Yankee), порториканскиот пејач кој во Латинска Америка е попопуларен од Антонио Алварез III, побара од своите фанови да му праќаат снимки како танцуваат на неговата песна „Dura“, која излезе пред една недела.

Засега со своите жешки задници мешаат главно Латиноамериканките, но веќе сега може да се каже дека овој интернет предизвик зема и ќе зема сè поголем замав.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top