Славни

Колегите со громогласен стоечки аплауз се простија од Глоговац


Колегите и пријателите на прерано починатиот актер Небојша Глоговац со громогласен аплауз се простија од него на комеморацијата организирана во негова чест.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top