Вебкафе

Малиов е луд!

Kоја е врската меѓу виолончело и хармоника? Без гајле, Мартин го има одговорот

Врската се вика музички талент, а Мартин Кутнар е батката кој покажа на дело како се имплементира тој талент. Со мистериозна почетна изведба на виолончело, преку префрлање на хармоника, настапот го заврши со екстатичен и динамичен перформанс кој и жирито и публиката ги крена на нозе.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top