Галерии

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН СПОРТ? Рековте, женска одбојка?

Женската одбојка е еден од спортовите кој постојано ги полни трибините. Од фотографиите ни е јасно и зошто.

Во 1952. година во Москва било одржано првото Светско првенство за жени и оттогаш овој спорт станува атрактивен за се повеќе девојки.

www.hdnicewallpapers.com

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top