Ај не заебавај

Кој седи тука во Собранието?


Се надеваме дека е чајче. Оти Pepsi сигурно не е, а она другото ептен нема смисла да биде. 😀

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top