Славни

Кој како – тие вака: Славните фаци се пофалија со нивните новогодишни елки


Божиќните и новогодишните празници за сите оние кои го слават Божиќ по грегоријанскиот календар веќе почнаа, а во нив спаѓаат и најславните фаци од западниот мејнстрим шоубизнис.

Славните личности, како и секоја година, така и оваа, на Инстаграм се пофалија со своите божиќни дрвца и раскошните украси со кои ги декорирале нивните домови. Еве кој како си украсил по дома од познатите.

Кендал Џенер

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Бела Хадид

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Ник Џонас

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Кајли Џенер

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Донатела Версаче

Мараја Кери

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Бритни Спирс

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top