Славни

Со кого се бакнува Малиа Обама?


Малиа Обама, ќерката на бившиот американски претседател, Барак Обама, ја снимија како разменува бакнежи со анонимен дечко и пшуши цигара за време на колеџ натпреварот меѓу Харвард и Јејл.

Ова второво веројатно нема многу да ја бендиса нејзината мајка, која е гласен противник на пушењето.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top