Галерии

Кога секси девојките ќе ги соблечат работните униформи

Денес не постои попис на занимања кои се забранети за жените. Претставничките на едната половина од целокупната популација на планетата Земја одлично се снајдуваат дури и во најтешките работни обврски и задачи, во физичка смисла, како пожарникари или обезбедување.

Пред вас се група шармантени и секси жени кои докажуваат дека убавината и нежноста не се пречка за умот кога намислиле да си постават како предизвик некоја ваква работна обврска. Добро, во галеријата подолу има и од оние кои имаат малку пофини работни места, како медицински сестри.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top