Вебкафе

Кога мама и тато ќе те почестат со стриптиз за роденден (видео)

Снимката од навистина необичната роденденска прослава, нормално, доаѓа од Русија и е толку бизарна што ги надмина и тамошните, инаку доста високи, стандарди за бизарност.

Семејство од Курск на својот 20-годишен син за 20-от роденден му изнајми стриптизерка да му изведе стриптиз танц само за негови очи. Добро, и за нивни, бидејќи и тие беа присутни и ја снимаа целата фешта.

Комсомолскаја правда пренесува дека стриптизерката ја платиле околу 50-тина евра, а таа потврдила дека дотогаш немала ништо слично како барање од клиентите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top