Advertisements
Славни

Кога Јаневски ја побара Остин за жена пред очите на Селин Дион

Кога Ник Јаневски ја побара својата девојка Остин Мекмилијан за жена, и тоа среде поздравувањето со Селин Дион во Лас Вегас, славната пејачка не ја очекуваше оваа епска сцена пред нејзините очи.

Тоа што го направи овој момент бесценет беше изразот на лицето на Селин, па така оваа „фото-бомба” моментално е најомилената слика на интернет.

Advertisements
To Top