Славни

Кога голотијата преминува во уметност – вака го прави тоа Кејт Аптон

Помеѓу победата на Хјустон Асторс во американската бејзбол лига и венчавката со нивниот фрлач Џастин Верландер, Инстаграм профилот на Кејт Аптон остана посиромашен за вообичаените секси и разголени вибрации.

Но, со Инстаграм објавата од петочниот 5 јануари, моделот буквално ги подзина своите најверни обожаватели на оваа платформа.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Во духот на flash back Friday, Аптон сподели фотка на која позира целосно гола, во црно-бела комбинација, провокативно позирајќи на пространиот кревет.

***

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top