Видео

Кога Барса ќе биде инспирација за турбо-фолк бенд, следува УРНЕБЕС!

Фудбалскиот клуб Барселона и најголемата ѕвезда Лео Меси беа инспирација за бугарскиот турбо-фолк бенд „Ексел“ да направат песна.

Зборови не се потребни…само земете си марамче за солзите

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top