Славни

Ким Кардашијан објави фотка, а хејтерите и навалија! (фото)

Ким Кардашијан покажа во каков аутфит се одмара после летото, позирајќи на кревет, облечена во бело памучно трико.

„Будна сум од 3 часот наутро и само сакам да лежам во кревет цел ден“, пиаша реалити ѕвездата во опсиот на сликата.

Оваа фотографија предизвика многу негативни коментари кај фановите, па тие коментираа „Каде ти се гаќите и децата“ и „Толку си уморна, но имаш време за да ги покажуваш нозете во студио“.

Со оглед на тоа што таа има 100 милиони следбеници, се сомневаме дека овие коментари и најмалку ќе ја допрат.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top