Славни

Ким Кардашијан го истакна познатиот задник во минијатурни гаќички (фото)

Ким Кардашијан ги почести фановите со нови фотка покажувајќи го со „срам“ својот пзнат задник каде што носи сиви гаќички, а на нозе облекла дебели чорапи.

„Ми фали малку боја“ напиша Ким.

На нејзиниоте фанови тоа воопшто не му смета, а доказ за тоа се лајковите кои ги собра и изнесуваат скоро 2 милиони.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top