Видео

„Кети сади цвеќиња“ – снимка која ја изгледаа скоро 12 милиони гледачи

Снимка од девојката која „сади цвеќе“ стана хит на YouTube и откако е објавена на 24 февруари, досега има собрано 11,9 милиони прегледи.

Снимката со наслов „Кети сади цвеќе“ стана вирален хит, иако, во суштина, на неа ништо не се случува. Секако, девојката го собира сето внимание, главно од посилниот пол, благодарение на фустанчето кое прилично ги открива нејзините гради.

„Ја изгледав седум пати и не видов дека насади нешто. Морам да ја изгледам одново“, е само еден од коментарите на социјалните мрежи.

Слична снимка од истата причина стана вирален хит минатиот месец. Емили, која пере во мијалникот, собра речиси пет милиони прегледи. Веднаш е јасно поради што.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top