Еротика

Ќерката на Сталоне распали со сексапил и жежок задник


Иако новогодишното одбројување на Love Advent заврши, тие не се откажуваат од секси едиторијалите поврзани со овој календар.

На плејадата убавици кои се покажаа во најдобро светло за потребите на календарот од списанието LOVE се приклучи и жешката Систин Сталоне, ќерка на славниот актер Силвестер Сталоне.

19-годишната Систин покажа одлично одржано тело и стегнато газе позирајќи за 5 јануарски ден од календарското одбројување на Love Advent.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top