Славни

Кендал Џенер позираше во проѕирна кабаница! (фото)


Кендал Џенер во едиторијалот кој го снимила за Харпер`с Бразар докажа дека може да биде секси дури и во кабаница.

22 годишната девојка потполна гола позираше во проѕирна кабаница и веднаш предизвика бурни реакции. Сепак, стратешките делови ги сокрила со вода.

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Обожавателите на моментално најпопуларната манекенка во светот останаа воодушевени и се редеа безброј коментари.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top