Славни

Ќе го стопи снегот: Германската скијачка се соблече гола!


Зимските олимписки игри само што не почнале, а атмосферата кај фановите додатно ја загреа германската скијачка Лиса Зимерман.

Оваа фристаил скијачка која освен по добрите резултати е позната и по добриот изглед, реши да се слика за „Плејбој“.

Тоа беше нешто што нејзините фанови го чекаа со нетрпение, а Зимерман се реши да ги израдува точно пред Олимпијадата.

На првата странуца само ја „скокотка“ фантазијата на фановите, но на наредните страни е како од мајка родена…

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top