Галерии

Ќе биде „жешко“ на Светското во Русија – Бразилките знаат како (фото)

Фудбалската репрезентација на Бразил во вчерашниот натпревар ја совлада Германија со резултат 1:0, а натпреварот во Берлин го обележаа атрактивните навивачки на оваа земја.

Бразилките се познати по својата убавина и атрактивност, а тоа го покажаа и вчера бодрејќи ја својата репрезентација која на крајот ги израдува. Уживајте во убавината на овие девојки кои сигурно ќе допринесат за дополнителен сјај на Мундијалот во Русија…

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top