Славни

Катето е фудбалски фанатик и има големи топки

Се вика Катерина Марија и е вистински фудбалски фанати. 25-годишната секс бомба навива за „Манчестер Јунајтед“, но тоа веројатно нема да им пречи ниту на заколнатите непријатели на Црвените ѓаволи кога ќе ги видат нејзините облини.

Родена е на Фарските острови, но живее и работи во Копенхаген. Останатото кое треба да го знаете, поточно да го видите, го имате на фотографиите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top