Жешко

Кармен Електра тасма гола го запали Инстаграм (18+)

Кога славната актерка и сексапилна убавица Кармен Електра ќе објави некоја провокативна фотографија на Инстаграм, тоа секогаш предизвикува мала еуфорија кај нејзините следбеници на оваа социјална мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

А кога ќе ги „испочитува“ со неколку фотки на кои позира угул гола, тоа е вистински празник за нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

И на 47 години, оваа заводничка поседува нескротлив сексапил и провокативна аура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top