Славни

Кардашијан го запали интернетот: Градите ги покри со рака, а задникот…


Ким Кардашијан ги израдува милионите фанови ширум светот откако објави фотографија од кревет, која можеби е една од најсекси фотките до сега.

Славната старлета позираше во кревет скоро гола, а градите ги покри само со раката. На себе имаше само минијатурна бела танга, а во позата која ја зазеде до израз дојде нејзиниот голем задник.

Иако во главно Ким го воодушеви сите со оваа фотка, имаше и такви кои дадоа негативни коментари.

„Стани и растури“, порача кратко Кардашијан.

Rise & Grind

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top