Музика

Канје Вест VS. Фреди Меркјури

Одлична споредба и поента во помалку од минута. Што беше некогаш врвна музика и вокал, а на што се сведе музичката сцена денес.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top