Авто мото

Камион мешалка за малку ќе сомелеше колона со возила (видео)


Камион вон контрола е маса која може да сомели се пред себе, а притоа тешко и се запира.

Како тоа изгледа во стварност, прикажано е на видеото од несреќата која се случила во Виетнам. Снимката покажува застој на сообраќајот, и успоруваање на автомобилите. Во еден момент налетува камион мешалка, чиј возач најверојатно не го примети на време застојот. Според информациите несреќата завршила без тешки повреди, благодарение на шоферот кој во последен момент избегна катастрофа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top