Славни

Камерон Дијаз гола во базен, 1999 – жешки фотки (18+)


Во 1999 година, една од најсексапилните холивудски ѕвезди, тогаш 26-годишната убавица од филмoвите Mask, Fear And Loathing In Las Vegas и Everyone Is Crazy About Mary, Камерон Дијаз, беше во врвот на својата слава и убавина. А доказ за ова второво се фотките кои ги направи позирајќи во базен, нормално, гола и заводлива.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top