Вебкафе

Камерата го фати како се секса со коњ, снимката ја виде и неговата девојка


Раскинувањето како од најлош кошмар доби нова дефиниција. Една Русинка го фати својот дечко на „дело“ како има секс со коњ, а овој болно настран чин беше фатен и на камери во рускиот град Уфи.

За да биде баш како на филм, откако „заврши работа“ дечкото задоволно си запали цигара како цреша на шлагот од тортата.

Сепак, откако ја забележа камерата, запали сено, веројатно обидувајќи се да ги прикрие трагите од неговата бизарна авантура.

„Дечкото е снимен како пали сено неколку моменти откако го заврши половиот чин со коњот. Што точно му се вртело во тие мигови во главата останува нејасно. Има девојка, односно имаше девојка“, пренесува Daily Mirror.

Оваа вест експресно ги обиколи светските медиуми и ја згрози јавноста, па многумина отворено бараа кастрација и сместување во психијатриска болница на дечкото.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top